Головна
Наша діяльність
Партнери
Виконавчий підрозділ
Галерея
Контакти
Партнери
Фомін Ігор Юрійович
Керуючий партнер
Партнери
Партнери
Професійний досвід та досягнення: Почав свою роботу в галузі права у 1976 коли став секретарем суду. Практикуючий юрист підприємства з 1981 року.

З 1987 року до цього часу практикуючий адвокат. З 1995 р. керує роботою юридичних фірм та адвокатських об'єднаннь. Керує діяльністю об'єднання юридичних фірм - корпорацією "Українська правнича група".

Основна спеціалізація – захист у кримінальних процесах.

Має унікальний досвід захисту осіб, у томцу числі публічних та політично мотивованих кримінальних справах. Успішно надавав правому допомогу багатьом громадянам, найвищим посадовим особам України. Має позитивний досвід представництва інтересів громадян України в Європейському суді з прав людини та основоположних свобод, спільно з Європейськими колегами перемагав у справах проти України з вимогами про екстрадицію в Англії, Чехії, Германії, Іспанії. Зараз веде аналогічні справи у Ізраїлі та Франції.

Ігор Фомін – людина з активною та небайдужою громадянською позицією. На громадських засадах веде велику просвітницьку, лекційну роботу серед студентів юристів, прокурорів, адвокатів. Є активним учасником асоціації правників України, автором концепції правової реформи України для громадського об'єднання «Третя Республіка», має багато публікацій з правових та суспільно важливих питань. Активно приймає участь в законотворчій діяльності.

Пропагандує в Україні правове супсільство та здоровий образ життя. Його життєве кредо : «Не бажаєш суспільних потрясінь, революцій дай людям справедливий суд».
Степаненко Ю. М.